Blog o budowie customa w Nephilim Kustoms w Pile

Nephilim Kustoms Marcin Żółtko – będzie sprawa w sądzie

Wiele miesięcy była cisza na blogu, ponieważ łudziłem się, że zapewnienia Marcina Żółtko z Nephilim Kustoms będą miały pokrycie w czynach. Wiele tygodni mamił mnie obietnicami zawarcia ugody, w której ja zabrałbym auto (a w zasadzie to co z niego zostało w kartonach), a on spłacałby ustaloną kwotę, potrzebną na skończenie projektu w innym miejscu. Tak się jednak nie stało, mimo zapewnień z jego strony o chęci zawarcia ugody, o tym zaakceptowaniu jej warunków. Nawet byłem mamiony obietnicami, że wszystkie części od auta zostaną zebrane w jedno miejsce, zinwentaryzowane i na ich podstawie ustalimy ostateczną formę ugody.

Niestety po raz kolejny dałem się nabrać na jego puste obietnice, z których nic nie wynikło. Ostania wiadomość od niego jest z 23.03.2017 i wyglądała tak:

Po tej wiadomości zamilkł i milczy do dzisiaj.

Oczywiście nie zamierzam siedzieć z założonymi rękami. Przekazałem sprawę do kancelarii prawnej i nie pozostało mi nic innego jak rozpoczęcie oficjalnej drogi sądowej. Przedsądowe wezwanie do zapłaty (zwrotu) wpłaconych zaliczek z odsetkami zostało wysłane i po ustalonym okresie oczekiwania i braku reakcji z jego strony, zostanie założona sprawa w sądzie.

 

PS. Swoją drogą mój blog przynosi wymierne już korzyści. Nie dość że skontaktowały się ze mną inne poszkodowane przez niego osoby, to również udało się ostrzec przed oddaniem auta do jego warsztatu człowieka, który był już zdecydowany na podobną do mojej przeróbkę swojego auta w Pile.