Blog o budowie customa w Nephilim Kustoms w Pile

Statystyki bloga o firmie Devil Kaztomz Marcina Żółtko

Założenie tego bloga miało na celu pokazanie szerszej publiczności jak działa firma Devil Kaztomz Marcina Żółtko, bo dotychczas relacje jego klientów pojawiały się tylko na facebooku na grupie USA Cars Polska (tutaj), a ponieważ jest to grupa zamknięta to jej posty nie są widoczne w google. W samym google jest totalna cisza i właśnie w tym celu powstał ten blog.

Oczywiście prowadząc blog warto monitorować jak wygląda jego widoczność w google. Na chwilę obecną przedstawia się to następująco:

statystyki bloga Devil KaztomzJak widzicie obecnie monitoruję 8 fraz, monitoring uruchomiłem 15.07.2016 i nie wykonując żadnych działań pozycjonujących, 3 frazy siedzą już w TOP10 wyników wyszukiwarki. Konkretnie mowa o Nephilim Kustoms Marcin Żółtko, Nephilim Kustoms opinie i Nephilim Kustoms. Pozostałe frazy dopiero wypracowują swoje pozycje.

Patrząc na konkretne miejsca na dziś, wygląda to tak:

statystyki Nephilim KustomsWygląda na to że sama optymalizacja bloga więcej już nie wyciągnie, więc pora na drugi etap prac, czyli działania pozycjonerskie. Celem jest oczywiście TOP3 na wszystkie ww. frazy.

 

A odnośnie wyżej wspomnianego Marcina Żółtko i mojego samochodu. Cóż. Mamy dziś 10.08.2016 i nadal nie mam żadnych zdjęć ani filmów, które by pokazały jak działa zawieszenie które miało być dawno zrobione. Na prośbę o przesłanie zdjęć pokazujących jak działa zawieszenie, otrzymałem 24.07.2016 następujące foty:

chevy devil kaztomz chevy devil kaztomzOd tamtej pory, mimo wysłania 5 wiadomości, że czekam na film z działającego zawieszenia, Marcin milczy.